Doç. Dr. Zehra Candan İltemir Duvan

Branş: Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bulunduğu Hastane: Ankara Medical Park Hastanesi

Görüş:  2 Yorum

8 Oy

Hakkında

1996 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun oldum. 2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD’ dan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığımı aldım. 2011 yılında Doçent oldum. Halen Özel Medical Park Ankara Hastanesi’ nde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Mezun Olunan Okullar

Akdeniz Üniversitesi
Ankara Üniversitesi – İhtisas

Yorum Yapın

2 cevaplar
 1. Çiğdem Arslanoğlu
  Çiğdem Arslanoğlu says:

  Candan hanım gördüğüm en ilgili, sevgili , doktordan öte bir abla gibi bir çok insanın hayatını dokunuşuyla güzelleştiren harika bi insan. İyiki varsınız candan hocam sizi çok seviyorum

  Cevapla
 2. Neriman
  Neriman says:

  Vajinoplasti sorunum ile ilgili doktorumuz desemde bir abla kadar yakin Prof. Dr. Zehra Candan İltemir Duvan ile tanıştım.
  Pek çok sebebe bağlı gelişebilen bu durum şahsi  psikolojim üzerinde olumsuz etki yaratmıştı.  Kadınların özgüvenini kaybetmesine neden olan vajina genişlemesi ameliyatında ilgi,bilgi,alakasi sonucunda tedavi edilmesi çok kolay bir noktaya ulaştırdı.
  Üzerimde de olumsuz etkiler yaratan bu durumdan beni kurtaran, başarılı sonuca ulaştıran Prof. Dr. Zehra Candan İltemir Duvan a çok teşekkür ederim.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.