Op. Dr. Seda Tamsoy Atlıman

Branş: Kadın Hastalıkları ve Doğum

Görüş:  1 Yorum

4 Oy

Mesleki Deneyimler

HRS Ankara Kadın Hastanesi
Özel Koru Sincan Hastanesi
Özel Lokman Hekim Sincan Hastanesi
Özkaya Tıp Merkezi
Hınıs Devlet Hastanesi, Erzurum
Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bilimsel Yayınlar

Doğanay M, Özkale D, Tamsoy S, Okyay R E, Kaymak O, Bilge Ü, Mollamahmutoğlu L,. Adenomiyozis Risk Faktörleri. Klinik Bilimler & Doktor 2005; 11:663-666
Atlıman, Seda Tamsoy; Karayalçın, Rana; Özcan, Sarp; Uğur, Mustafa,. Post Term Gebeliklerde Doğum İndüksiyonu Öncesinde Lokal İsosorbid Mononitrat Uygulamasının Servikal Olgunlaşma ve Doğum Eylemi Üzerine Etkisi, Ankara Üniversitesi Tıp Fak.

Yorum Yapın

1 cevap
  1. Sezen ünal
    Sezen ünal says:

    Hocam bazı talihsizlikler sonucu sizinle tanışma fırsatı buldum.çok süper bi doktorsunuz doğumuma bir tek sizin verdiğiniz cesaretle girdim ve riskli olmasına rağmen doğumumu isteğimide dikkate alarak normal bi şekilde başarılı bi şekilde yaptırdınız koru hastahanesindeydiniz.şimdi ben de ankara’ya tayinim çıktı nasipmiş.yine hamile kalırsam hastanız olmayı arzu ederim.mükemmel bi doktorsunuz.dualarım hastahanedeki dahiliye uzmanına mastitte kurtardılar,bebek hemşiresine ve size ama orda bi çocuk doktoru vardı Allah ona bildiği gibi muamele eylesin.doktorluk sadece bilmek değil doğru yerde doğru kararlar alabilmek ve hastayla iletişimde meseleyi halk dilinde anlatmakla iletişimle bi bütün.sizde bütün özelliklere sahipsiniz kanımca.Allah yolunuzu açık etsin.

    Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.